Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Logistik/Expedient

Lokalita Vrchlabí a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Pro výrobní společnost se sídlem v okrese Trutnov hledáme vhodného kandidáta na pozici Logistik/Expedient.

Požadavky:
  • SOU/SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici (sklad, expedice, logistika)
  • ochota pracovat na 2 směny
  • průkaz na VZV
  • uživatelská znalost práce na PC
  • spolehlivost a pečlivost

Náplň práce:
  • příjem/výdej zboží
  • provádění inventur
  • řízení a pravidelná kontrola skladových zásob
  • organizace přepravy zboží ze skladu k zákazníkům
  • expedice
  • objednávání dopravy
  • tisk štítků, štítkování zboží
  • zadávání dat do interního systému

Nabízíme:
  • dlouhodobá perspektiva v neustále rostoucí společnosti
  • zázemí stabilní společnosti
  • motivační mzdové ohodnocení
  • různorodou a tvůrčí práci
  • maximální podporu
  • kariérní růst
  • zajímavé zaměstnanecké benefity
  • nástup dle dohody

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás