Volné pracovní místo  Logistik/Nákupčí ve farmaceutické výrobě

Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 45 000–60 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, společnost působící ve farmacii v oblasti výzkumu, vývoje i výroby, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Logistik/Nákupčí ve farmaceutické výrobě.

Náplň práce:

  • Nákup materiálu
  • Úzká spolupráce a komunikace napříč společností
  • Spolupráce na projektech
  • Práce v interním systému a dodržování procesu
  • Komunikace a vyjednávání s dodavateli jak v tuzemsku, tak i z celého světa
  • Komunikace a spolupráce s pobočkami jak v Evropě, tak i v USA

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, v oblasti chemie výhodou
  • Znalosti a praxe v oblasti logistiky, nákupu chemických surovin i orientace v oblasti SVP (správná výrobní praxe) jsou vítány
  • Komunikativní angličtina
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Office)
  • Komunikační a organizační schopnosti, ale také zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pravidelnou valorizací mzdy
  • Výročními bonusy
  • Pracovní dobou 7,5 hodiny
  • Flexibilním začátkem/koncem pracovní doby
  • 1 týdnem dovolené navíc
  • Příspěvkem na penzijní připojištění
  • Příspěvkem na životní pojištění
  • Finančním příspěvkem na stravování
  • Příspěvkem v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
  • Účastí na akcích pořádaných v rámci volnočasových firemních aktivit
  • Lokalita Praha – Běchovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

Požadujeme

Angličtina - Středně pokročilá

Máte zájem o nabídku Logistik/Nákupčí ve farmaceutické výrobě?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Předvýběr Personalista z PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Logistik/Nákupčí ve farmaceutické výrobě

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.