Volné pracovní místo  Logistik - příjem, skladování a expedice zboží

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká?
  • Příjem, skladování, balení a expedice zboží
  • Občasný rozvoz zboží firemní dodávkou
  • Převzetí a předání zboží dopravci
  • Komunikace s dopravními společnostmi
  • Komunikace se zákazníky
  • Práce v čistém prostředí

Požadujeme

Co požadujeme?
  • Minimálně SŠ vzdělání ideálně ekonomického nebo technického směru
  • Osobní zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • Systematičnost a logické uvažování
  • Fyzickou zdatnost
  • Ochotu pracovat občasné přesčasy
  • Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou
  • Znalost německého jazyka velkou výhodou

Nabízíme

Co nabízíme?
  • Hrubá měsíční mzda ve výši až 35.000 Kč
  • Příspěvek na stravování 116 Kč/den
  • Příjemné prostředí a zázemí české firmy

Jiná sdělení

Jsme obchodní firma, která je výhradním partnerem společností Dr. Schutz Group (německý výrobce produktů na čištění a renovaci podlahovin) a Finalit Stone Care (rakouský výrobce produktů na čištění a impregnaci kamene, betonu a keramiky). Dodáváme produkty partnerům v České republice a na Slovensku. Naše druhá společnost floorcolor servis s.r.o. provádí servisní práce spojené s renovacemi povrchů podlah.