Volné pracovní místo  LOGISTIK s AJ (od 25.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Významná zahraniční společnost – dodavatel do automobilového průmyslu, hledá do svých řad samostatného LOGISTIKA (od 25.000 Kč)

Náplň práce:
  • Řešení a příjem objednávek od zákazníků
  • Komunikace s dodavateli ohledně chybějícího materiálu
  • Řešení případných nedostatků, reklamací
  • Dohled nad přepravou výrobků k zákazníkovi
  • Plánování výroby, zadávání dat do systému
  • Spolupráce s výrobou a expedicí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na pozici logistika nebo referenta odbytu v mezinárodní firmě, automotive výhodou
  • AJ na velmi dobré úrovni – denní komunikace se zákazníky i dodavateli, preferujeme
  • další jazyky – NJ, FJ, IJ, ŠJ, aj. velkou výhodou
  • schopnost rozhodovat, samostatně pracovat
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí silné zahraniční společnosti se zajímavým portfoliem produktů
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Stravování na pracovišti
  • Jazykové vzdělávání, odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Olomoucko
  • Termín nástupu: ihned

Jiná sdělení

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.