Volné pracovní místo  Logistik s AJ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Komunikovat se zákazníky a realizovat objednávky
Vytváření příslušné dokumentace, zajišťování dopravy
Podílet na nových projektech v oblasti logistiky
Komunikovat s výrobními plánovači a zákaznickým servisem
Zpracovávat inventury skladů a obalů
Archivovat dokumentaci

Požadujeme

Do týmu logistiky výrobní firmy hledáme rovnou dvě nové posily! Potřebujeme zkušenosti z oblasti logistiky, nákupu či zákaznického servisu a komunikativní angličtinu (min. B1). Zkrácená pracovní doba 7,5 hod./denně, zajímavý plat + benefity.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Zajímavou mzdu + 13. plat
Flexibilní zkrácená pracovní doba 7,5 hod./denně
25 dní dovolené
3 dny sick days
Příspěvek na stravování
Příspěvek na volnočasové aktivity
Příspěvek na životko, penzijko
Jazykové vzdělávání
Firemní akce
Místo výkonu práce: Velkomeziříčsko

Jiná sdělení

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE MI ŽIVOTOPIS A JÁ SE S VÁMI SPOJÍM.