Volné pracovní místo  Logistik s AJ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Realizovat plánování produktů ve výrobě
Vytváření příslušné dokumentace, zajišťování dopravy
Analyzovat plány dodávek (zpoždění, kritická místa)
Koordinovat management obalů
Zpracovávat inventury skladů a obalů
Komunikovat s výrobními plánovači, zákaznickým servisem a nákupčími
Archivovat dokumentaci
Zpracovávat reporty

Požadujeme

Odchodem do důchodu se nám uvolnilo místo v týmu logistiky! Potřebujeme komunikativní AJ (min.B1) a zkušenosti z oblasti logistiky, nákupu či zákaznického servisu. Znalost SAP výhodou. Zkrácená pracovní doba 7,5 hod./denně, 25 dní dovči, zajímavý plat + benefity.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Zajímavou mzdu + 13. plat
Flexibilní zkrácená pracovní doba 7,5 hod./denně
25 dní dovolené
3 dny sick days
Příspěvek na stravování
Příspěvek na volnočasové aktivity
Příspěvek na životko, penzijko
Jazykové vzdělávání
Firemní akce
Místo výkonu práce: Velkomeziříčsko

Jiná sdělení

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE MI ŽIVOTOPIS A JÁ SE S VÁMI SPOJÍM.