Volné pracovní místo  Logistik výroby - náborový příspěvek 10 000Kč

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 26 000–28 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Společnost Röchling Industrial Nové Město NM s.r.o., hledá vhodné kandidáty na pozici: Logistik výroby.

Náplň práce:
  • balení, kompletace a expedice hotových výrobků
  • manipulace se surovinami, polotovary a výrobky
  • externí doprava surovin, režijního materiálu, hotových výrobků
  • organizace skladového hospodářství (zejména "kde" a "jakým způsobem" skladovat)
  • příjem na sklad, výdej ze skladu a vedení skladové evidence včetně AP+
  • práce je vhodná pro muže ( z důvodu břemen)
  • jednosměnný provoz

Požadujeme

  • výuční list
  • praxe - výhodou
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnost
  • náborový příspěvek 10 000Kč
  • hrubá měsíční mzda 26 000Kč až 28 000Kč
  • 5 týdnů dovolené, stravenkovový paušál, dotované závodní stravování, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní spoření, zvýhodněný mobilní tarif, roční bonusy, odborná školení

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody

Místo výkonu práce - Žďár nad Sázavou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu o tuto pozici se obraťte na následující kontakt:
Röchling Industrial Nové Město NM s.r.o., Petrovická 312, 592 31 Nové Město na Moravě
Ing. Lenka Šperlingová