Volné pracovní místo  Logistik

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta velkoobchodní společnost působící v oblasti prodeje papíru a kancelářských potřeb, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Logistik:
Náplň práce:
  • nastavení a kontrola toků zboží, tak aby byly splněny všechny standardní požadavky trhu
  • optimalizace nákladů spojených s distribucí zboží
  • automatizace některých procesů zajišťující zkrácení časového úseku zpracování úkolu
  • nastavení systému příjmu zboží a kontroly nákupních cen na základě čárových kódů (cca 10 000 položek)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe v řízení logistických toků minimálně 1 rok
  • dobrá znalost práce na PC - MS Office, základní přehled o SW produktech využívaných ve strukturách velkoobchodních společností
  • ŘP skupiny B
  • základní orientace v problematice normy ISO 9001:2001
  • schopnost optimalizovat, koordinovat a řídit procesy ve firmě, včetně nastavení kontrolních mechanismů
  • výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

  • nástupní plat 30.000,- Kč
  • po zkušební lhůtě služební automobil
  • cílové prémie ve čtvrtletních a ročních intervalech

Jiná sdělení

Lokalita: Praha 9

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".