Volné pracovní místo Malíř NEMECKO - znalost Němčiny

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Německo
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Významná partnerská zahraniční společnost působící v Německu hledá spolehlivé pracovníky na pozici malíř/tapetář.

Náplň práce:

  • převážně vnitřní malování soukromých objektů malování kancelářských prostor
  • po zapracování možné tapetování

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici nezbytnou podmínkou – precizní práce a začišťování
  • maximální spolehlivost a pečlivost vůči vykonávané práci
  • KOMUNIKATIVNÍ NMČINA PODMÍNKOU bez znalosti jazyka nenabíráme
  • čistý výpis z TR

Nabízíme:

  • zajištěno a hrazeno ubytování ze strany zaměstnavatele
  • velice příjemné a férové vystupování a přístup ze strany zaměstnavateli a nadřízeného
  • dlouhodobou spokojenou spolupráci

Nástup: co nejdříve
Místo výkonu práce: jižní Německo 50 km od Hranic ČR

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.