Volné pracovní místo  Maloobchodní konzultant střední Čechy

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Známá česká obchodní společnost provozující síť marketů s drogistickým zbožím hledá do svého týmu vhodného kandidáta/tku na pozici Maloobchodní konzultant střední Čechy.

Náplň práce:
  • komplexní zodpovědnost za svěřený region (Kolín, Kutná Hora, Praha - východ)
  • péče o cca 25 – 30 klíčových zákazníků
  • obchodní jednání s majiteli prodejen
  • projednání, uzavírání a realizace franšízové smlouvy
  • zvyšování efektivity a ziskovosti jednotlivých prodejen
  • motivace majitelů a vedoucích prodejen k potřebným změnám
  • zodpovědnost za stav a úroveň poskytovaných služeb na všech prodejnách
  • pravidelná účast na poradách týmu konzultantů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • min. 3 roky praxe v obchodě nejlépe starost o klíčové zákazníky (KAM)
  • výborné obchodní a komunikační dovednosti
  • znalost prodejních a vyjednávacích technik
  • podnikatelské myšlení, obchodního ducha
  • samostatnost a iniciativu
  • uživatelskou znalost PC: Excel, Word , Internet
  • řidičský průkaz sk. B s praxí
  • vlastní osobní vůz, PC a mobilní telefon
  • bydliště Kolín, Kutná Hora, Praha – východ

Nabízíme

  • zajímavou a náročnou práci na ŽL
  • zázemí velmi stabilní a silné české společnosti
  • nadprůměrné finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
  • zavedený region a fungující vztahy se zákazníky
  • systematické a důkladné zaškolení
  • vynikající možnost dalšího profesního i kariérního růstu

Nástup: dohodou
Lokalita: střední Čechy
Mzda: naprůměrné fin. ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".