Volné pracovní místo  Management Accountant Assistant

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pracujete rádi s čísly? Jste analytický typ? Máte abstraktní myšlení? Chcete se stát členem profesionálního týmu jedné z největších nadnárodních společností v oblasti spotřebního zboží? Pro našeho klienta právě takové schopné a odborně zdatné kandidáty hledáme na pozici Management Accountant Assistant.

Náplň práce:
  • podpora oddělení manažerského účetnictví
  • spolupráce s marketingovým, trade marketingovým a logistickým oddělením
  • podílení se na plánování obch. procesů přiděleného sortimentu
  • příprava komentářů jak k výsledkům v daném sortimentu, tak předpovědi dalšího vývoje
  • příprava reportů k analýzám a aktuálním výsledkům
  • kontrola výdajů a budgetu v přiděleném sortimentu (Savoury, Tea)

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • 1-2 letou zkušenost z oblasti manažerského účetnictví výhodou
  • zodpovědnost, proaktivita, nezávislost
  • organizační a analytické schopnosti
  • schopnost ovlivňování
  • komunikativnost
  • plynulou znalost AJ
  • velmi dobrou znalost MS Office, především MS Excel, SAP výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní a silné společnost
  • perspektivní a dlouhodobé zaměstnání
  • osobní i profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • interní prodeje výrobků

Nástup: ASAP
Lokalita: Praha
Mzda: velmi dobré finanční ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".