Volné pracovní místo  Management Accountant Foodsolution

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Významná nadnárodní výrobní společnost působící v oblasti spotřebního zboží hledá do svého profesionálního týmu vhodné a mimořádně schopné kandidáty/ky na pozici Management Accountant Foodsolution.

Náplň práce:
  • zodpovědnost za manažerské účetnictví dané divize v ČR a SR
  • zodpovědnost za agendu financí
  • úzká spolupráce s marketingovým, trade marketingovým a logistickým oddělením
  • konsolidace podkladů/dat, vysvětlování rozdílů
  • zpracování výsledovky, řízení finanční účtárny při zpracování rozvahy
  • plánování obchodních procesů přiděleného sortimentu
  • zpracování komentářů k výsledkům a příprava předpovědi dalšího vývoje
  • reporting k analýzám a aktuálním výsledkům

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • min. 1 rok praxe ve financích nebo manažerském účetnictví
  • orientaci v účetnictví (ne detailní)
  • aktivní AJ slovem i písmem
  • samostatnost, nadhled, analytické schopnosti
  • komunikační dovednosti, proaktivní přístup
  • týmový hráč

Nabízíme

  • práci na dobu určitou (zástup za MD) s možností dalšího uplatnění
  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • perspektivní a dlouhodobé zaměstnání
  • osobní profesní růst
  • firemní vzdělávání (angličtina)
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon
  • notebook
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • stravenky
  • interní prodeje výrobků
  • vitality programy, slevy na sportovní vyžití,..

Nástup: ASAP
Lokalita: Praha 8
Mzda: zajímavé finanční ohodnocení + nadstandardní benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".