Volné pracovní místo  MANAGER - KONTROLA PROJEKTOVÁNÍ - dohled investora

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Pro zahraniční společnost, která se zabývá technologickou výstavbou a páteřními rozvody utilit, včetně budování nezbytných zařízení např. čerpacích a tlakových stanic, ČOV, rozvodných zařízení apod., Součástí dohledu, kontroly dokumentace k projektovým návrhům jsou i návrhy pro budovy - zázemí provozu. Zde obsazujeme pozici:

MANAGER - KONTROLA PROJEKTOVÁNÍ - dohled investora

Náplň práce
Budete na straně investora, ředitelství projektů dohlížet na zpracování všech stupňů stavební projektové dokumentace. Důraz je kladen na kontrolu a komplexní zpracování dodané dokumentace z vícero zdrojů. Spolupráce s interním týmem pro projektový dohled na následné realizaci. Hlavní pak jednání s inženýrskou projektantskou firmou dodavatele návrhu a rozpracování fází řešení.

Navazujícími úkoly jsou:

provázanost všech fází od zadání, koordinace, upřesnění či změnu úprav, požadavky pro rozpracování projektové dokumentace pro jednotlivé fáze projektu
komunikace s projektanty, dodavateli projekce a inženýringu
kontrola vypracované dokumentace, zodpovědnost za technickou správnost
sledování časového harmonogramu pro zpracování PD, v souvislosti spoluúčast na vybraných kontrolních dnech v místě projektu

Požadujeme

VŠ/SŠ - optimálně stavební směr
zkušenost ze stavební projekce
orientace v liniových nebo technologických stavbách
znalost technických norem a stavebního zákona
orientace v nárocích technického dozoru
kontrola dokumentace v AutoCAD
komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme

Nabízíme možnost být součástí jedné z největších investic v technologiích, energetice, výstavbě v projektu evropského rozsahu. Přímé jednání s mezinárodními kolegy i kolegy v ČR. Společnost má skutečně zajímavý benefitní systém. Pracoviště Praha - širší centrum, zpestřené občasným výjezdem k místu projektu.