Volné pracovní místo  Manager - koordinátor oddělení údržby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Nadnárodní společnost s dlouhodobou historií hledá Manager - koordinátor oddělení údržby

Náplň práce:

Řízení a organizace oddělení údržby s cílem optimalizovat procesy
Zajistit údržbu výrobu a rozvoj strojního vybavení
Zabezpečit výrobu a přípravu lisovacích a tažných nástrojů s cílem nejvyšší produktivity a efektivnosti práce
Vést tým provozní údržby
Odpovědnost za přidělená vyhrazená plynová zařízení
Odpovědnost za stav údržbu opravy technickou dokumentaci a evidenci v oblasti strojů a zařízení
Zodpovědnost za zdvihacích zařízení a s tím související prostředky pro vázání a manipulaci
Spolupracovat s externími pracovníky a firmami
Zavádění nových postupů

Požadujeme

VŠ/SŠ technického směru
Výhodou pracovní zkušenosti v oblasti strojní údržby a údržby zákl. fondu v oblasti legislativy bezpečnosti práce a vyhrazených plynových zařízení
systematičnost spolehlivost flexibilita komunikativnost samostatnost ochota se vzdělávat
aktivní znalost AJ
Zkušenosti s vedením malého týmu ( 5 podřízených )

Nabízíme
Zajímavé pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti a moderním prostředí
Odpovídající odměnu a platový růst motivační systém odměňování
Možnost profesního růstu
Široký program firemního vzdělávání
5 týdnů dovolené
Penzijní připojištění
Závodní stravování
Firemní rekreace

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".