Volné pracovní místo  MANAGER OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ #2695852

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, přední společnost v oblasti kancelářské techniky kandidáty na pozici

MANAGER OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Popis pozice / Náplň práce:

· Vedení a nastavení motivace a podpora obchodního týmu (4-6 podřízených)
· Řízení a zodpovědnost za výsledky obchodního týmu
· Podílení se na získávání nových klíčových zákazníků ve spolupráci s obchodním týmem
· Péče o významné klienty, komunikace s dodavateli, vyjednávání obchodních podmínek, schvalování smluv
· Vytváření a realizace marketingových aktivit společnosti
· Plánování obchodní strategie

Požadujeme

· VŠ/SŠ vzdělání
· Praxi na obdobné pozici s vedením menšího týmu podřízených PODMÍNKOU min. 3 roky
· Komunikativní znalost NJ případně AJ PODMÍNKOU
· Zkušenosti s nastavením strategie prodeje
· Schopnost motivace, podpory a kontroly svěřeného týmu
· Obchodní myšlení, aktivní přístup k práci
· Velmi dobré komunikační a vyjednávácí schopnosti v oblasti obchodu
· Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

· Velmi dobré finanční ohodnocení
· Služební auto, telefon, notebook
· Zázemí stabilní a prosperující společnosti
· Seberealizaci a perspektivu osobního růstu

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „odpovědět“.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.