Volné pracovní místo  Manager Plánování - Žebrák

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Máte zkušenosti s plánováním výroby? Umíte anglicky? Chcete pracovat pro stabilní a mezinárodní společnost? Pak hledáme právě Vás!<br/>
<br/>Mezinárodní společnost, subdodavatel automobilového průmyslu mezi jehož zákazníky patří ŠKODA, AUDI, RENAULT, SAAB, CHRYSLER nebo BMW, hledá do svého rostoucího týmu zkušeného kolegu na pozici:<br/>
<br/>PLÁNOVAČ VÝROBY<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> řízení požadavků zákazníka</li>
<li> řízení vztahů s dodavateli</li>
<li> řízení oddělení plánování</li>
<li> plánování výrobních kapacit </li>
<li> komunikace s logistikou / nákupem / výrobou</li>
<li> řízení materiálových zásob</li>
<li> dohled nad dodržením výrobních termínů</li>
<li> sledování vytíženosti závodu, případná alokace zdrojů</li>
<li> zajištění celní agendy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání</li>
<li> pracovní zkušenost z výrobní logistiky NUTNOSTÍ</li>
<li> managerské dovednosti</li>
<li> velmi dobrá znalost anglického jazyka </li>
<li> komunikativnost</li>
<li> orientace na zákazníka</li>
<li> samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> jazykové vzdělávání v rámci podniku</li>
<li> odborné vzdělávání v tuzemsku a zahraničí</li>
<li> nadstandardní finanční ohodnocení</li>
<li> příjemné moderní pracoviště</li>
<li> podporu při relokaci, příspěvek na dojíždění</li>
<li> dotované stravování</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.