Volné pracovní místo  MANAŽER BOZP/PO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu pracovníka na pozici:

Požadavky:
o VŠ popř. SŠ vzdělání technického směru + odborná způsobilost v prevenci rizik a PO
o Praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici minimálně 2 roky
o Znalost práce na PC
o AJ na komunikativní úrovni podmínkou
o Prokazatelný přehled v legislativě BOZP/PO a ekologie
o Schopnost efektivní otevřené komunikace
o Samostatnost v rozhodování spolehlivost pečlivost

Náplň práce
Zodpovědnost za oblast BOZP a PO ekologie a hygieny
Zpracování interních předpisů; vedení příslušné dokumentace
Kontrolní a preventivní činnost
Řešení problematiky pracovních úrazů
Spolupráce s vedoucími oddělení a personálním oddělením
Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
Spolupráce se státními orgány
Zodpovědnost za kategorizaci jednotlivých prací
Spolupráce na mezinárodních projektech komunikace v AJ v rámci skupiny
Reporting

Nabízíme:
o Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
o Odpovídající platové podmínky.
o Možnost dalšího odborného růstu (odborná školení) a získávání zkušeností při spolupráci s partnery v mezinárodní skupině (jazykové i technické)
o benefity (5 týdnů dovolené dotované stravování příspěvek na penzijní připojištění)