Volné pracovní místo  Manažer centrálního skladu / projektový manažer

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného zákazníka působícího v oblasti elektro oprav hledáme vhodné uchazeče na pozici Manažer centrálního skladu / projektový manažer který bude zastávat klíčovou roli pro budování nového centrálního skladu náhradních dílů

Náplň práce:
  • Výběr dodavatelů pro vybavení skladu
  • Výstavba skladového objektu
  • Spolupráce při náboru zaměstnanců skladu
  • Školení zaměstnanců a jejich vedení
  • Spolupráce na vývoji IT aplikací pro provoz skladu
Pravidelný reporting a komunikace s výrobcem (KPI reporting inventarizace)
  • Pravidelná komunikace s dodavateli (dopravci výrobci balícího a spotřebního materiálu)
  • Pravidelná komunikace se servisními partnery v rámci EU (odběratelé náhradních dílů)
  • Kontrola a ověřování faktur
  • Kontrola a optimalizace nákladů provozu

Požadujeme:
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • SŠ s maturitou
  • AJ pokročilejší úroveň
  • systematičnost
  • znalost skladového hospodářství
  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
  • zázemí nadnárodní společnosti
  • práci na HPP dlouhodobou spolupráci
  • zajímavé finanční ohodnocení + roční bonus
  • benefity 13.plat 5 týdnů dovolené aj.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".