Volné pracovní místo  Manažer elektro zakázek

Lokalita Jemnice a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Komplexně řídit elektro stavby (veřejné osvětlení, trafostanice, kogenerační jednotky aj.)
Zodpovídat za koordinaci, termíny a kvalitu odvedené práce
Vést a kontrolovat tým dělníků na jednotlivých projektech (většinou v okolí Jemnicka)
Zajistit a koordinovat dodavatelský systém
Zpracovávat platební kalendáře staveb
Zpracovávat harmonogram výstavby
Předkládat podklady k fakturaci na investora
Komunikovat se zákazníky

Požadujeme

Máte elektro vzdělání a hledáte práci, kde se budete moci realizovat a vydělat slušné peníze? Do týmu manažerů zakázek hledáme posilu, obdobné zkušenosti jsou výhodou. Potřebujeme aktivního řidiče, dojíždění na zakázky převážně v okolí Jemnicka. K dispozici firemní auto, notebook a mobil.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Manažerskou rozmanitou práci ve stabilní společnosti
Zaškolení od zkušených kolegů
Služební auto, notebook, mobilní telefon
Zajímavé platové ohodnocení (fix + provize ze zakázek)
Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
Flexibilní pracovní dobu (příchod mezi 6-8.00 hod.)
Místo výkonu práce: region Třebíč

Jiná sdělení

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ? OZVĚTE SE NÁM, AŤ TO MŮŽEME PROBRAT!