Volné pracovní místo  MANAŽER FINANČNÍHO ODDĚLENÍ se znalostí AJ/NJ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro mezinárodní výrobní společnost sídlící na Valašsku hledáme zkušeného kandidáta na pozici MANAŽERA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ - Vsetínsko<br/>
<br/>náplň práce:<ul>
<li> vedení finančního týmu</li>
<li> finanční řízení podniku</li>
<li> finanční plánování a controlling</li>
<li> sestavování rozpočtu </li>
<li> příprava finančních analýz a plánů a jejich prezentace vedení</li>
<li> spolupráce s bankovními a finančními institucemi</li>
<li> kontrola peněžních toků a nákladů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání ekonomického zaměření PODMÍNKOU</li>
<li> relevantní praxe v oblasti vedení ekonomického oddělení min. 3 roky PODMÍNKOU</li>
<li> znalost IFRS PODMÍNKOU</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ nebo NJ</li>
<li> zkušenost s vedením týmu</li>
<li> zkušenost z výrobního podniku podmínkou, automotive výhodou</li>
<li> manažerské dovednosti</li>
<li> samostatnost</li>
<li> flexibilita</li>
<li> řidičský průkaz sk.B</li>
<li> znalost práce na PC</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> služební telefon</li>
<li> notebook</li>
<li> týden dovolené navíc</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".