Volné pracovní místo  Manažer hotelu na Slovensku

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta společnost působící v oboru hotelnictví obsazujeme výše jmenovanou pozici

Náplň práce:
  • Řízení provozu zavedeného hotelu Zajištění celoročního provozu a vykrytí klientely
  • Vedení týmu podřízených jeho koordinování motivování a hodnocení výsledků
  • Operativní řešení úkolů problémů samostatné rozhodování
  • Komunikace s dodavateli služeb a partnery a hosty

Požadujeme - Minimálně SŠ vzdělání nejlépe v oboru hotelnictví - Komunikativní znalost angličtiny + dalšího světového jazyka - podmínkou
  • Zkušenost s řízením týmu - Ochotu cestovat (cca půl pracovního týdne trávit v místě polohy hotelu)
  • Vysoké pracovní nasazení zaměření na výsledky
  • Zákaznický přístup
  • Příjemné vystupování
  • Zájem o obor a ochotu učit se novým věcem
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Dobrá znalost práce na PC

Nabízíme: - Náročnou a zajímavá práce v atraktivním oboru
  • Podpora v profesním a osobním růstu
  • Ubytování
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Nástup dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".