Volné pracovní místo  Manažer interní logistiky - Warehouse

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 9-30-212858. Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> řízení interního skladu, nastavování a optimalizace logistických procesů</li>
<li> koordinace činnosti externího dodavatele logistických služeb</li>
<li> zodpovědnost za aktuálnost a úplnost skladových položek</li>
<li> dohled na dodržování balících a stohovacích předpisů a dodržování FIFO</li>
<li> vedení podřízených pracovníků</li>
<li> komunikace se směnovými mistry o aktuální situaci a další</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>VŠ/ SŠ vzdělání </li>
<li> praxe ve vedení skladu, nejlépe ve výrobní společnosti</li>
<li> znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou</li>
<li> znalost práce na PC (SAP, MFG PRO - výhodou)</li>
<li> organizační předpoklady</li>
<li> komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavou práci v zahraniční společnosti s propracovaným systémem benefitů</li>
<li> finanční ohodnocení odpovídající náročnosti této pozice</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na dopravu do zaměstnání</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> závodní stravování </li>
<li> firemní společenské akce</li>
<li> a další zajímavé benefity</li>
</ul>