Volné pracovní místo  Manažer jakosti

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Chcete nastartovat svoji kariéru? Neváhejte a napište nám! V současné době hledáme kvalitní kandidáty na pozici Specialista logistiky s NJ pro naše významného klienta v oblasti produkce plastových komponentů.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost v rámci kvality a bezpečnosti
  • Tvorba SMI postupů a jejich inovace
  • Komunikace se zákazníky a jejich zastoupení v rámci výrobního závodu
  • Koordinace hlavních cílů v rámci výrobního závodu
  • Vedení auditů a tvorba akčních plánů
  • Spolupráce při projektovém řízení a vedení kolektivu lidí
  • Finanční zodpovědnost oddělení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Min. praxe na obdobné pozici 3 roky
  • Pokročile komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem denní využití)
  • Znalost nástrojů kvality
  • Znalost standardů jakosti (ISO TS)
  • Základní znalost technologií vstřikování plastů
  • Znalost požadavků automobilového průmyslu

Nabízíme

  • Stabilní zázemí společnosti na trhu
  • Možnost profesního růstu
  • Atraktivní finanční ohodnocení + soubor benefitů
  • Nástup ihned
  • Lokalita pracoviště okres Beroun

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "Odpovědět".
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).