Volné pracovní místo  Manažer/ka oddělení Supply Chain

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme tým zkušených profesionálů v oboru lidských zdrojů, komunikace, psychologie a rozvoje osobnosti, kteří odborně a s opravdovým zájmem pomáhají společnostem a jednotlivcům k úspěchu. Naše služby nabízíme od roku 2014 a díky našim dlouholetým zkušenostem z interních personálních oddělení ve velkých i malých společnostech víme, jakým způsobem nejlépe služby personálního poradenství poskytovat.

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti automotive v průmyslovém parku na D5, hledáme zkušeného logistika na pozici vedoucí oddělení Supply Chain.

Jaká bude vaše pracovní náplň:
  • povedete dva menší týmy logistických disponentů, kteří zajišťují dodávky materiálů pro výrobu v systému JIT a budete je zároveň podporovat v případě potíží s dodávkami
  • budete v kontaktu s dodavateli materiálů pro výrobu, budete analyzovat spolupráci s nimi a hledat možnosti, jak předcházet problémům v dodávkách
  • osobní jednání či návštěvy u dodavatelů, příprava a realizace nápravných či preventivních opatření
  • v případě náhlých problémů s dodávkami budete operativně navrhovat řešení, hledat se zákazníkem cesty, jak vykrýt výpadek dodávek
  • součástí vaší práce budou také pravidelné reporty a analýzy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • minimálně tři roky praxe v JIT logistice, na pozici zaměřené na spolupráci s dodateli
  • zkušenost s vedením týmu
  • znalost AJ na dobré úrovni, protože budete každý den v kontaktu s našimi zahraničními kolegy, dodavateli i zákazníky
  • velmi dobou znalost práce na PC, především s Excelem - znalost SAPu bude výhoda
  • vynikající komunikační a organizační schopnosti, diplomacii, schopnost uvažovat v širších souvislostech
  • analytické dovednosti
  • odolnost proti stresu
  • schopnost a ochotu přicházet s vlastními nápady

Nabízíme

  • zajímavou a pestrou práci s velkou perspektivou
  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • široké spektrum firemních benefitů
  • závodní stravování zdarma
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání 2,50 Kč / km
  • mobilní telefon, notebook
  • jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce
  • práci v mezinárodním prostředí s každodenním využitím cizích jazyků

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.