Volné pracovní místo  MANAŽER/ KA RESTAURACE, FAST FOOD

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hlavní úlohou je zajištění vysoké úrovně služeb, analýza finančních výsledků, zajištění spokojenosti zákazníků a vysoké kvality jídel. Jako manažer poskytujete motivaci a vedení celému týmu restaurace a budete přímo zodpovědní za finanční výsledky a za úspěch při řízení provozu. Jste zodpovědní za podporu, zavádění a dodržování směrnic společnosti a za zavádění nových efektivních systémů. Vaší náplní práce je zejména nábor, školení, budování a rozvoj úspěšných týmů restaurací.

Pracovní náplň:
  • zastoupení společnosti na profesionální úrovni
  • prvotřídní zákaznický servis
  • časová flexibilita, ochota pracovat večery, víkendy, svátky
  • zodpovídá za výsledek a za dosažení prodejního cíle
  • samostatně řídí marketingové projekty
  • zodpovídá za nábor, motivaci, pracovní hodnocení a školení všech zaměstnanců podle směrnic společnosti
  • zodpovídá za dosažení cíle při snižování nákladů
  • zodpovídá za výsledek týdenních inventur zboží
  • vypracovává měsíční zprávy pro vedení
  • řídí provoz k řádnému plnění úklidových rozvrhů
  • zodpovídá za funkčnost restauračního zařízení, udržuje vybavení restaurace v dobrém stavu, zajišťuje drobné stavební opravy
  • koordinuje a vykonává dozor nad zaměstnanci tak, aby byly dodržovány normy zákaznických služeb, čistoty, přípravy pokrmů, bezpečnosti potravin

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s řízením restaurace po dobu min. 24 měsíců na pozici asistent manažer nebo manažer
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • schopnost samostatného myšlení a řešení problémů
  • schopnost vedení příkladem
  • vysoké pracovní nasazení
  • osobní motivace a orientace na výsledek
  • komunikativní znalost AJ a řidičský průkaz výhodou

Nabízíme

  • platové podmínky: 25000 Kč + pravidelné odměny + postupné zvyšování platu
  • jiné: příjemné pracovní prostředí, pracovní zázemí zaměstnavatele, možnost účasti na mezinárodním školení, zajištění profesního růstu, příspěvky na stravu
  • kariérní postup k dispozici: multiunit organizace s růstovým potenciálem

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SUBWAY® - mezinárodní řetězec restaurací typu fast food se zaměřením na zdravější životní styl.

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte volbu "odpovědět".