Volné pracovní místo  Manažer kvality | angličtina | automotive v Olomouckém kraji

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Do zahraniční společnosti vyrábějící díly do automobilového průmyslu hledáme zkušeného manažera kvality.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za kvalitu ve výrobě
  • tvorba dokumentace, plánů, strategií a zlepšování v rámci kvality
  • vedení a řízení podřízených pracovníků v rámci kvality
  • kooperace s kolegy

Požadujeme

  • angličtinu na pokročilé úrovni, druhý jazyk výhodou
  • min. 3 roky praxe na vedoucí pozici v kvalitě
  • znalost prostředí automotive podmínkou
  • ideálně nástup ihned, příp. dle dohody

Nabízíme

  • zajímavou mzdu v mezinárodní firmě
  • zodpovědnou a samostatnou práci - možnost seberealizace
  • jazykové vzdělávání, odborné vzdělávání
  • firemní benefity, aj.

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.