Volné pracovní místo  MANAŽER KVALITY BOZP - ref.č. 153

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro společnost zabývající se stavební činností se sídlem na Vysočině hledáme vhodné uchazeče na pozici Manažer Kvality a BOZP:

Náplň práce
  • Kontrola dodržování kvality prací a zásad BOZP na stavbách společnosti
  • Udržování systému řízení ve společnosti
  • Vyřizování reklamačních závad

Požadujeme

  • SŠ, VŠ – stavebního směru
  • praxi ve stavebnictví min. 5 let s prokazatelnými výsledky
  • znalost stavebních materiálů a technologií
  • znalost kancelářského SW (Excel, Word)
  • týmovou práci, dobré komunikační a organizační dovednosti
  • znalost a praxe v oblasti BOZP je výhodou

Nabízíme

  • stabilní zázemí moderní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení za dobré výsledky
  • kompetence odpovídající pracovní pozici
  • technologicky vyspělé pracovní prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".