Volné pracovní místo  Manažer kvality pro výrobní společnost na Šluknovsku

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Chcete se stát součástí dynamické moderní stabilní přátelské a úspěšné společnosti? Pak hledáme právě Vás! Máte zkušenosti v oblasti kvality konkrétně na obdobné vedoucí pozici? Dáváte přednost pestré pracovní náplni před stereotypem? (U nás se nudit nebudete)
ANO? Pak nečekejte a zašlete nám svůj životopis třeba jste Vy náš budoucí nový kolega.

Je mnoho důvodů proč se k nám přidat:
budete pracovat ve společnosti kde leadři mají jasnou vizi a vždy budete vědět proč něco děláte
mezi našimi benefity najdete stravenky nebo příspěvky na penzijní i životní připojištění
5 týdnů dovolené je samozřejmostí
Získáte zkušenost u jedné z předních výrobních společností v oblasti dopravy a strojírenství
Základem je HPP v kmenu naší společnosti

Vaším úkolem bude:
Zavádění a dodržování postupů kvality v celé společnosti
Vedení auditů
Řízení procesů nápravných opatření
Kontrola naplnění stanovených cílů
Jednání se zákazníky

Požadavky na kandidáta:
Min. SŠ vzdělání technického směru
Praxe 2 roky na obdobné pozici
Znalost systémů a nástrojů kvality
Ochota cestovat (cca 1x týdně na naší pobočku v Praze)

VÝHODOU
Anglický jazyk
Znalost systému managementu ISO 9001
Zkoušky Interní auditor