Volné pracovní místo  Manažer kvality

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho významného zákazníka která se specializuje na vývoj a výrobu
kovových komponentů pro automobilový průmysl hledáme zaměstnance na pozici: Manažer kvality

Náplň práce:
Zodpovědnost za proces řízení spokojenosti zákazníka a proces reklamace výrobků za řízení jakosti ve výrobě
Zodpovědnost za proces interních auditů a spoluúčast na externích auditech, řízení laboratoře a kontrolních a zkušebních prostředků.
Řízení dokumentace , Zodpovědnost za řízení dodavatelů
Spolupodílí se na rozvoji a zlepšování v kvalitativní oblasti závodu a na řízení personálních zdrojů a školení
Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO a dodržování systému řízení ŽP

Požadujeme

SŠ nebo VŠ technického směru
Min. 1 rok na vedoucí pozici v oblasti jakosti (pro VŠ) nebo min. 5 let
ve výrobní společnosti v oblasti jakosti (pro SŠ)

Znalosti :
Zkušenost s řízením neshod a systémem řízení jakosti dle IATF 16949
Znalost nástrojů kvality (8D, 5khy, Ishikana), ISO 14001, OHSAS 18 001 - výhodou, Formel Q
Znalost metrologie (zákonná, MSA) specifických požadavků zákazníků (CSR)
VDA 6.3 – znalost provádění procesního auditu, VDA 6.5 – audit produktu
Zmocněnec za bezpečnost výrobku (PSCR) IMDS, FMEA
Základy statistiky, statistické řízení procesu
Znalost technologií výroby (výhodou)
Znalost metod řízení kvality (výhodou) – např. Kaizen, Lean, Poka-yoke, Six Sigma, TQM, Metoda 5S
Řidičský průkaz sk. B , Znalost AJ min. B1
Pokročilá znalost MS Office (Outlook, Excel, Word)

Schopnosti :
Aktivní přístup, schopnost samostatného rozhodování a převzetí odpovědnosti
Odolnost vůči stresu, schopnost řešit problémy, schopnost vedení a řízení lidí
vyjednávání a komunikační schopnosti

Nabízíme

smlouva na dobu neurčitou

nadstandardní mzdové ohodnocení

13 plat dle ročního výsledku firmy

Nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.