Volné pracovní místo  MANAŽER KVALITY

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Jsme česká strojírenská firma s tradicí od roku 1991 a zabýváme se vývojem a výrobou kogeneračních jednotek s plynovými spalovacími motory.

Hledáme manažera kvality, který bude zodpovědný za divizi kvality.

Co budete dělat?
■ Řídit procesy i personál v oddělení kvality
■ Navrhovat nové systémové řízení a analýzy slabých míst
■ Odpovídáte za tvorbu kontrolních postupů
■ Podílíte se na výběru dodavatelů dle definovaných kritérií kvality
■ realizujete audit výrobních procesů

Požadujeme

Co byste měl/a zvládat?
■ VŠ technického směru
■ Min. 3 roky praxe v řízení jakosti v automobilovém průmyslu
■ Znalost nástrojů FMEA, PPAP, 5S, 80
■ Znalost norem ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5
■ Zkušenosti s vedením týmu podmínkou
■ Řídící a organizační schopnosti
■ Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni
■ Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

A co Vám nabízíme?
■ Mzdu 60 - 70 000 Kč
■ Možnost firemního vozidla i pro soukromé použití
■ Podnikové stravování, příspěvek na stravování
■ Uplatnění znalosti cizího jazyka
■ Zaměstnanecké tarify s možností levného volání a využití datových tarifů
■ Zvýhodněné bankovní služby
■ Možnost dalšího profesního vzdělávání
■ Perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností

Pracoviště: Jablonec / Nisou