Volné pracovní místo  Manažer kvality

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti strojírenství hledáme vhodné kandidáty na pozici "Manažer kvality".

Náplň práce:
  • odpovědnost za zajištění kvality produkce a spokojenosti zákazníka
  • řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
  • koordinace vstupní/finální a externí kontroly
  • školení operátorů provádějících kontrolu
  • koordinace nápravných a preventivních opatření
  • správa databáze, výběr měřidel, evidence, zajištění jejich kalibrace
  • spolupráce při vypracování kontrolních plánů, tvorba pracovních instrukcí v oblasti kvality
  • dodržování pravidel EMS, HSMS
  • controlling, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
  • praxe ve výrobním podniku výhodou (strojírenství, automotive)
  • AJ na středně pokročilé úrovni, schopnost základní komunikace
  • znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, PowerPoint)
  • schopnost čtení technických výkresů
  • zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • dlouhodobé a perspektivní zaměstnání
  • možnost profesního růstu
  • vzdělávání (odborné i jazykové)
  • stravenky
  • zajímavé věrnostní bonusy za každý odpracovaný rok u spol.
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • odměny ve formě hodnotných cen
  • možnost výhodné koupě výpočetní techniky
  • pravidelné sportovní a kulturní akce
  • zvýhodněný tarif na volání

Nástup: ASAP
Lokalita: Praha - východ
Mzda: 25 - 30.000,- Kč

Jiná sdělení

Případě zájmu, použijte volbu "odpovědět".