Volné pracovní místo  Manažer lidských zdrojů

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Popis pracovní nabídky

Manažer lidských zdrojů

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti specializovaného velkoobchodu s komponenty pro počítačové a telekomunikační sítě, hledáme vhodné uchazeče na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:
Hlavním cílem aktivit této manažerské pozice je vyhledávání vhodných kandidátů zejména na obchodní a manažerské pozice, starost o rozvoj a kariérový růst stávajících zaměstnanců v ČR a vybraných státech EU. Pravidelné hodnocení výkonu a rozvoje kariéry zaměstnanců a navrhování strategie interních a externích školení.
  • organizace výběrových pohovorů s kandidáty
  • hodnocení zaměstnanců ve spolupráci s přísl. nadřízeným
  • zpracování kariérových drah zaměstnanců a vyhodnocení vývoje kariéry

Požadujeme

  • VŠ vzdělání a postgraduální vzdělání v psychologii a personálním managementu
  • předchozí pracovní zkušenosti u organizace s min 200 zaměstnanci na pozici personalisty či psychologa
  • prokazatelné zkušenosti s organizací výběrových řízení, prováděním testů a vyhodnocením
  • znalosti z oblastí asessmentu, vyhodnocování kariérových drah a motivace
  • organizační, řídicí a komunikační dovednosti, přirozená autorita
  • schopnost hodnotit výkon zaměstnanců a objektivně reportovat činnost směrem k vedení společnosti
  • flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, kreativitu, vysoké pracovní nasazení
  • práce na PC (MS Office, Lotus Notes, znalosti software z personální oblasti)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • ŘP – skupina B

Nabízíme

  • příspěvek na stravné v podobě Gastrostravenek
  • příspěvek na reprezentativní oblečení
  • pracovní doba od 8.00 do 17.00 hod. s odchylkou 1hodiny
  • 4 týdny dovolené plus 1 týden osobního volna
  • platové podmínky jsou závislé na Vaší kvalifikaci, schopnostech a prokázané praxi

Nástup: ihned nebo dohodou
Lokalita: Brno - Slatina

Jiná sdělení

v případě smlouvy na VPP či Smluvní vztah Dohodou budou podmínky dohodnuty individuálně.
V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".