Volné pracovní místo  MANAŽER LOGISTIKY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Personální společnost PersCom s.r.o. hledá pro svého významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Lounsku, vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • plánování dodávek materiálu
  • tvorba objednávek
  • tvorba výrobního plánu na základě podkladů zákaznického servisu, výrobních a logistickým možností
  • vyhledávání nových dodavatelů materiálu a služeb
  • organizování výběrových řízení pro dodavatele
  • hodnocení dodavatelů
  • kontrola nákladů, usilování o množstevní slevy
  • reporting
  • zajištění včasné expedice vyrobeného zboží tak, aby nedocházelo k prodlení
  • koordinace služeb přepravců

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z logistiky nebo plánování výroby ve výrobní spol. min. 2 roky
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • znalost MS office, SAP výhodou

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu

Lokalita pracoviště: Louny
Možnost nástupu: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu prosím vyplňte své údaje níže do volby "Odpovědět".