Volné pracovní místo  Manažer logistiky

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Manažera logistiky. <br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> řízení logistických aktivit v závodě v rámci firemních standardů</li>
<li> vedení týmu logistiky, včetně pracovníků logistiky ve výrobě</li>
<li> monitorování logistických procesů a výkonů</li>
<li> připravovat PIC (Plán nákupu a výroby) </li>
<li> zajistit rozdělení zodpovědností v rámci PDP (Plánování výroby) s výrobními managery</li>
<li> zlepšovat výkony dodavatelů a logistických partnerů</li>
<li> sestavovat a plnit rozpočet oddělení</li>
<li> reportovat klíčové logistické ukazatele závodu a akční plány logistiky</li>
<li> plánovat a zajišťovat dopravu a optimalizace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> 5 let praxe v oblasti automobilového průmyslu - oddělení logistiky</li>
<li> výborná znalost Aj, znalost jiného jazyka výhodou</li>
<li> výborná znalost práce na PC, znalost XPPS výhodou</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
<li> odborné znalosti - pull flow, Kanban, leveling, MIFA</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> příspěvek na dopravu a ubytování</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".