Volné pracovní místo  MANAŽER LOGISTIKY|TOP MANAGEMENT|SLUŽEBNÍ AUTO K DISPOZICI|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-13-203529. Máte za sebou praxi s řízením oddělení logistiky ve výrobní sektoru a hledáte změnu? My hledáme profíka, který se nebojí změny dělat a ví jak by mělo oddělení logistiky efektivně fungovat.<br/>
<br/>Pro mezinárodní výrobní společnost působící v Moravskoslezském kraji právě nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici "MANAŽER LOGISTIKY|TOP MANAGEMENT|SLUŽEBNÍ AUTO K DISPOZICI".<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> vedení oddělení logistiky</li>
<li> vedení podřízených </li>
<li> odpovědnost za plánování výroby</li>
<li> odpovědnost za dodavatelskou kvalitu</li>
<li> odpovědnost za zákaznický servis</li>
<li> koordinace fungování skladu společnosti</li>
<li> reporting vedení společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> zkušenosti na pozici vedoucí logistiky/manažer logistiky</li>
<li> zkušenosti z výrobního segmentu (automotive výhodou)</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1)</li>
<li> zkušenosti s vedením lidí</li>
<li> velmi dobré komunikační, řídící a organizační dovednosti</li>
<li> uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> služební automobil</li>
<li> mobilní telefon, notebook</li>
<li> motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> možnost relokačního balíčku</li>
<li> příplatky na stravování (stravenky)</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
</ul>