Volné pracovní místo  MANAŽER MARKETINGU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky, pro našeho významného klienta působícího v oblasti potravinářství hledáme zkušené kandidáty na pozici MANAŽER MARKETINGU.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>zavádění nových produktů, inovace produktů, prodejní činnost, rozšiřování distribuce</li>
<li>tvorba a realizace marketingu,strategie</li>
<li>spolupráce s oddělením vývoje nových produktů</li>
<li>velmi úzká spolupráce s obchodními divizemi</li>
<li>monitorování situace na trhu</li>
<li>vytváření marketingové analýzy a její vyhodnocení</li>
<li>reklamní kampaně, další marketingové aktivity, organizování a účast na veletrzích</li>
<li>reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li>min. 4 roky předchozí zkušenosti v řízení značky nutností- Brand management- potravinářství</li>
<li>předchozí zkušenosti ve výrobním podniku - výhodou</li>
<li>zkušenost v oblasti obchodu VELKOU výhodou</li>
<li>velmi dobrá znalost PC </li>
<li>velmi dobrá znalost angličtiny (slovem i písmem),</li>
<li>kreativní, týmový hráč</li>
<li>výborné komunikační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<br/>
<ul>
<li>nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhod</li>
<li>možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí</li>
<li>práci v úspěšné dynamické společnosti</li>
<li>možnost seberealizace na významných obchodních projektech</li>
</ul>