Volné pracovní místo  Manažer nákupu (AJ/NJ)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Vést tým lidí v oblasti nákupu a podporovat jejich rozvoj
Navrhovat nové změny a metodiku u nákupních procesů
Mít na starost tvorbu smluv a dokumentaci v oblasti nákupu
Spolupracovat s českými i zahraničními kolegy a dodavateli
Aktivně komunikovat s mateřskou centrálou v Německu (AJ či NJ)

Požadujeme

Máte již zkušenosti s vedením nákupního týmu a hledáte novou výzvu? Potřebujeme aktivní AJ či/a NJ, výhodou je technické vzdělání a znalosti celní problematiky. Nabízíme atraktivní mzda 13x ročně, různorodou práci, flexibilní pracovní dobu.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Měsíční bonusy za docházku
Příspěvek na životko a penzijko
Hrazené jazykové kurzy
Občasné cestování
Zajímavé akce pro zaměstnance
Místo výkonu práce: region Bystřice nad Perštejnem

Jiná sdělení

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME.