Volné pracovní místo  Manažer obsahu

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 55 000 Kč / měsíc

Společnost Van Group hledá zkušeného manažera obsahu, který by se připojil k týmu Sweet.tv v České republice. Jsme moderní IT společnost zaměřující se na inovativní technologie streamovacích služeb. Naše OTT platforma, Sweet.tv poskytuje vysoce kvalitní obsah ve formátu HD a 4K milionům uživatelů po celém světě.
Co budete dělat:
Zajištění správného zobrazení obsahu na hlavní stránce platformy na denní bázi. .
Příprava komunikace pro předplatitele.
Úzká spolupráce s marketingovým oddělením.
Příprava a plnění plánu propagace obsahu (televizních kanálů a VoD).
Vytváření kolekce televizního a VoD obsahu.
Sledování funkčnosti televizního a VoD obsahu.

Požadujeme

Vášeň pro televizi a filmy.
Silné porozumění trhu televize, VoD a preferencím zákazníků.
2 a více let zkušeností s projekty související s filmy nebo televizí.
Důraz na detaily. Vášeň pro to, dotahovat věci do konce.
Silný smysl pro zodpovědnost za obsah a služby, které poskytujeme našim zákazníkům.
Plynulá komunikace v češtině a konverzační úroveň angličtiny.

Nabízíme

Konkurenceschopný plat.
Skvělé příležitosti k rozvoji kariéry v rostoucí společnosti.
Mezinárodní pracovní prostředí a plochou organizační strukturu.
Práci ve vedoucí společnosti na trhu.
Flexibilita v pracovním prostředí a možnost práce na dálku (dvakrát týdně).

Těšíme se na váš životopis.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.