Volné pracovní místo  Manažer oddělení financování

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Popis pracovní nabídky

Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> plánování a vyhodnocování finančních aktivit společnosti</li>
<li> zajištění financování nových projektů</li>
<li> organizace výběrových řízení ve svěřené oblasti</li>
<li> řízení cashflow</li>
<li> vedení menšího týmu</li>
</ul>

Požadujeme

Očekáváme:<br/>
<ul>
<li> VŠ ekonomického zaměření</li>
<li> několikaleté zkušenosti s projektovým a exportním financováním podmínkou</li>
<li> znalost procesů operativního finančního řízen</li>
<li> znalost bankovních produktů a smluvních vztahů s bankami</li>
<li> velmi dobrou znalost anglického jazyka</li>
<li> manažerské dovednosti a zkušenosti</li>
</ul>

Nabízíme

Zaměstnavatel nabízí:<br/>
<ul>
<li> stabilní zázemí společnosti působící na mezinárodním trhu </li>
<li> možnost profesního i osobnostního růstu</li>
<li> 5 týdnů dovoléné</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> životní pojištění nebo flexipass</li>
<li> příspěvky na jazykové vzdělávání</li>
<li> další firemní a jazykové vzdělávání</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".