Volné pracovní místo  MANAŽER PLÁNOVÁNÍ, až 70 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-30-238267. Máte zkušenosti s prací v oddělení plánování a umíte motivovat tým zaměstnanců? <br/>Nevadí Vám práce pod stresem a jste schopen/a rychle se přizpůsobit náhlým změnám a reagovat na ně? <br/>
<br/>Potom přijměte naši výzvu pracovat na pozici MANAŽER pro oddělení PLÁNOVÁNÍ v mezinárodní známé společnosti. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> řízení oddělení plánování - vedení týmu zaměstnanců</li>
<li> plánování výrobních kapacit</li>
<li> komunikace napříč společností - logistika/výroba/nákup</li>
<li> řízení materiálových zásob</li>
<li> dodržování výrobních termínů </li>
<li> sledování vytíženosti závodu, případná alokace zdrojů</li>
<li> pravidelný reporting manažerovi logistiky</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<br/>Lokalita: Praha 10

Požadujeme

<ul>
<li> min. středoškolské vzdělání technického směru</li>
<li> zkušenost na obdobné pozici v oblasti potravinářství či farmacie podmínkou</li>
<li> odolnost vůči stresu</li>
<li> schopnost přizpůsobit se a reagovat na změny</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> 5 sick days</li>
<li> kvartální a roční bonusové ohodnocení</li>
<li> příspěvek na stravné a MHD</li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění</li>
<li> dotované stravování</li>
<li> odměna k příležitosti pracovního jubilea</li>
</ul>