Volné pracovní místo  MANAŽER POBOČKY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, obchodní společnost zabývající se především prodejem autodílů nejvyšší světové kvality,hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MANAŽER POBOČKY

Náplň práce:
  • zodpovědnost za obchodní a provozní činnost pobočky
  • 80% práce v terénu - obchodní činnost, spolupráce s klíčovými zákazníky
  • řešení pohledávek
  • kontrola skladového hospodářství
  • kompletní starost o region (přehled o rozvozu, klientech)

Požadujeme

  • min. 2 roky praxe v obchodní činnosti, získávání zákazníků
  • min. 3 roky praxe v oboru autodílů
  • zkušenosti s vedením menšího týmu lidí
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • časovou flexibilitu, loajalitu

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stále se rozvíjející společnosti
  • služební automobil
  • mobilní telefon
  • stravenky
  • možnost odborného i profesního růstu
  • provize dle výsledků pobočky

Pracoviště: Karlovy Vary
Nástup: dohodou
Plat: fixní + provize

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".