Volné pracovní místo  Manažer pro exportní trhy s NJ - technické zaměření

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Máte zkušenosti s mezinárodním obchodem u výrobně-technické společnosti? Máte orientaci na výsledky a výbornou angličtinu případně němčinu? Pro klienta na rozhraní jižních a západních Čech, kterým úspěšná a stabilní výrobně-technická společnost obsazujeme pozici:<br/>
<br/>Manažer pro exportní trhy<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> rozbor situace na trhu, přehledy o výsledcích a jejich prezentace</li>
<li> péče o nové i stávající zákazníky </li>
<li> vyhledávání a získávání nových zákazníků</li>
<li> rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky</li>
<li> časté služební cesty do zahraničí</li>
<li> komunikace se zákazníky včetně kvalitních prezentací</li>
<li> jednání o technickém řešení, příprava podkladů, nabídek, kalkulací, ….</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme:<ul>
<li> VŠ/SŠ technického či ekonomického směru</li>
<li> 3 roky obchodní praxi včetně zkušeností s exportem</li>
<li> velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti</li>
<li> znalost NJ na pokročilé úrovni</li>
<li> kreativitu, tah na branku a orientaci na výsledky</li>
<li> zodpovědnost a zdravé sebevědomí</li>
<li> velkou výhodou je znalost tržního prostředí: Německo, Rakousko, Slovensko, Bulharsko, Rumunsko,</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li> odpovídající finanční ohodnocení včetně bonusů</li>
<li> účast na zahraničních projektech</li>
<li> notebook</li>
<li> mobilní telefon</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".