Volné pracovní místo  MANAŽER PRO ROZVOJ A OBCHOD STAVEBNÍCH PRODUKTŮ - ref. č. M 153

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, významného evropského výrobce velkoplošných produktů na bázi dřeva, hledáme Manažera pro rozvoj a obchod stavebních produktů

NÁPLŇ PRÁCE:
  • aktivní spolupráce při vývoji nových produktů
  • péče o stávající klíčové zákazníky, především z oblasti obchodních, stavebních a projekčních firem
  • řízení prodeje stavebních desek v ČR i v zahraničí

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Jihlava
NÁSTUP: dohodou

Požadujeme

  • VŠ, popř. SŠ
  • praxe min 5 let v obchodní činnosti
  • zkušenost s řízením prodejního týmu
  • přehled v oblasti stavebnictví
  • aktivní znalost anglického jazyka - slovem i písmem, případně výborná znalost NJ a alespoň základní znalost AJ
  • ŘP skup. B

Nabízíme

  • zajímavou a odpovědnou práci
  • zaměstnání ve stabilní společnosti, která je součástí nadnárodní skupiny
  • odpovídající platové ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".