Volné pracovní místo  Manažer prodeje osobních vozů

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

Do našeho prodejního týmu hledáme kolegu na pozici vedoucí prodejního týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • řízení prodejního týmu
  • koordinace a spolupráce mezi odděleními společnosti (prodej servis sklad)
  • odpovědnost za plnění obchodních a firemních cílů v rámci oddělení / pobočky
  • pravidelný kontakt a péče o stávající vybrané VIP / TOP zákazníky
  • rozvoj obchodních vztahů s novými a stávajícími klienty
  • prezentace a prodej vozů doplňků finančních produktů pojištění
  • účast na marketingových aktivitách a akcích na podporu prodeje
  • pracovní činnost v oblasti služeb v rámci pracovní otevírací doby pobočky

POŽADUJEME:
  • praxe v oboru na obdobné pozici nutností
  • výborné vystupování
  • prozákaznickou orientaci
  • týmového hráče s ochotou se učit novým věcem
  • pozitivní přístup elán
  • pečlivost zodpovědnost

NABÍZÍME:
  • zázemí silné stabilní společnosti
  • zda je závislá na výsledcích očekáváme mzdu 60 000 - 80 000-
  • zaměstnanecké benefity
  • moderní prostředí
  • příjemný kolektiv
  • propracované školení od výrobce vozů zaměřené na produkt i prodejní dovednosti
  • nástup možný IHNED