Volné pracovní místo Manažer prodeje se zaměřením na netkané textilie pro stavebnictví

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Svitavy
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

Obchodní manažer bude odpovídat obchodnímu řediteli a jeho zodpovědností budou obchodní aktivity v České republice a na dalších trzích Evropy. Tato práce předpokládá řízení projektů s jednotlivými zákazníky, účast na tvorbě a vývoji nových strategií podle jednotlivých trhů, zákazníků a použití.

  • Vyhledávání nových zákazníků a použití pro naše výrobky.
  • Tvorba obchodních nabídek a kalkulací.
  • Řízení projektů.
  • Realizace obchodní strategie.
  • Tvorba pravidelných hlášení a předpokladů objemů prodeje.

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření (stavebnictví, strojírenství nebo technické textilie).
  • Obchodní zkušenosti v oblasti stavebnictví.
  • Praxe v obchodní činnosti po dobu nejméně 3 let.
  • Angličtina slovem i písmem.
  • Další cizí jazyk výhodou (němčina nebo ruština).
  • Výborné komunikační schopnosti.
  • Vysoká míra motivace.
  • Ochota často cestovat.

Nabízíme

  • Významnou pozici v mezinárodní společnosti s výrazným růstem.
  • Práci v technicky zajímavém prostředí v rozvíjejícím se průmyslovém odvětví.
  • Výborné podmínky a zaměstnanecké výhody.
  • Příležitost dalšího osobního rozvoje.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Fibertex Nonwovens, a.s. Společnost je významným výrobcem v perspektivním oboru netkaných textilií. V České republice zaměstnává přibližně 280 osob. Majoritním vlastníkem společnosti je dánská společnost Fibertex Nonwovens A/S, Aalborg.
Více informací naleznete na webových stránkách společnosti.

Místo práce: Svitavy

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte možnost „odpovědět“.

Platnost inzerátu končí 21. 4. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podobné nabídky práce

PROJEKTOVÝ MANAŽER s němčinou
Ref. č.: 5-13-230042. Pro úspěšnou a perspektivní českou společnost se silnou zahraniční účastí, která působí v oblasti výroby, technologie a oboru návrhu, hledáme energického a dynamického kandidáta na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽE ...
Grafton Recruitment s.r.o. Litomyšl Plný úvazek
týden
STAVEBNÍ TECHNICI, STAVBY VEDOUCÍ
STAVEBNÍ TECHNICI, STAVBY VEDOUCÍ - místo výkonu: Čechy. Upřesňující info: praxe výhodou. Náplň práce: řízení stavby, komunikace s investory a zaměstnanci. Kontakt: osobně (Svatá 31, 267 51 Zdice), emailem či tel. ...
REMONTSTAV s.r.o. Plný úvazek
dnes
Stavební technik
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou (v oboru není nutností). ŘP sk. B je výhodou, praxe a cizích jazyk jsou výhodou. Vhodné i pro cizince. 1. kontakt nejdříve telefonicky nebo e-mailem!!!!
IZOLACE CZ s.r.o. Plný úvazek
Kontakt výhradně emailem! Požadujeme: SŠ, VŠ stavební, samostatnost, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B Nabízíme: PP na dobu neurčitou, práce v mladém kolektivu, vzdělávací systém, ...
SUNFIN PRAHA s.r.o. 290, Kunčina Plný úvazek
aktivní
mistr stavební výroby
Pracovní náplň: práce v oboru na stavbách realizovaných v ČR a zahraničí,turnusové služby Požadujeme: znalost českého jazyka Nabízíme: ubytování, možnost dalšího vzdělání v oboru
MATOUŠEK CZ a.s. Olomoucká 226, Jevíčko Plný úvazek