Volné pracovní místo  MANAŽER PRODUKTOVÉHO PORADENSTVÍ A EXTERNÍ SPOLUPRÁCE, ref.č. E-118B

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je společnost, která již od roku 1996 patří k předním pojišťovacím makléřským společnostem s komplexními službami v oblasti finančního trhu .
Hledáme nového kolegu - kolegyni na HPP (úvazek 30 hod. týdně - předpokládaná denní pracovní doba 8,30 – 15,00 hodin)

Pracovní náplň:
  • správa a rozvoj svěřeného portfolia klientů, včetně realizace služeb v oblasti správy pojistné ochrany, s důrazem na soulad s platnou legislativou
  • koncepční tvorba nových obchodních vztahů - akvizice nových obchodních vztahů v oblasti podnikatelských rizik (korporátní klientela)
  • odborná a výkonná správa svěřené stávající externí sítě smluvních partnerů společnosti a její obchodní rozvoj
  • akvizice nových smluvních partnerů- individuální rozvoj obchodní sítě
  • systémová a samostatná realizace rámcových nebo individuálních projektů SG
  • zvyšování odborné způsobilosti v rámci vykonávané činnosti

Pracoviště: BRNO
Nástup: možný ihned

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou (lépe VŠ vzdělání ekonomického či právního zaměření),
  • požadovaná praxe min. 2 roky v oblasti správy korporátních klientů
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost platné legislativy (zákony č. 38/2004 Sb., o pojišťovacích zprostředkovatelích; č. 89/2012 Sb., občanský zákoník; č. 256/2004 sb., o podnikání na kapitálovém trhu, apod..),
  • výborné komunikační, argumentační a organizační schopnosti,
  • reprezentativní vystupování, kultivovaný projev,
  • ekonomické a právní povědomí,
  • schopnost sebemotivace, emoční inteligence, týmový hráč
  • vysoká míra spolehlivosti
  • pozitivní, vysoce motivovaná a loajální osobnost se zájmem o budování kariéry v oboru
-výhodou jsou manažerské zkušenosti s řízením spolupracovníků či praxe s budování a vedením týmu

Nabízíme

  • nástupní mzda Kč 16.000,- + prémie (měsíční prémie jako podíl na přímé a nepřímé akviziční a správní činnosti zaměstnance ),
  • pololetní prémie, které jsou motivační zaměstnaneckým benefitem – společný budget pro tým, jehož je zaměstnanec součástí – s vazbou na ekonomické výsledky pobočky.
  • zajištění pravidelného kontaktu se zprostředkovatelem (budování spolupráce, sledování, vyhodnocování a motivace partnera pro jeho aktivní činnost)
  • veškerou podporu společnosti z hlediska profesního růstu

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".