Volné pracovní místo  Manažer projektů junior

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Řídit technické projekty
Pečovat o plány projektů a navrhovat jejich vylepšení
Koordinovat dopravu a logistické procesy
Zajišťovat podporu pro zásobování staveb
Podílet se na systému neustálého zlepšování
Mít na starost obchodní činnost, komunikaci se zákazníky
Velmi úzce spolupracovat s nadřízeným obchodním manažerem

Požadujeme

Máte technické vzdělání a zkušenosti s řízením projektů? Do menší firmy s technickým produktem hledáme posilu do týmu obchodně-projektového řízení. Znalosti z obchodu výhodou. Zaškolení, plat 25-45 tis. čistého 13x ročně, seberealizace a kariérní růst. Vhodné pro juniory.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí menší stabilní společnosti
Práci na hlavní pracovní poměr
Zaškolení
Plat 25-45 tis. čistého dle zkušeností
13. plat
Penzijní připojištění
Služební mobilní telefon
Vzdělávání
Zvyšování kvalifikace
Místo výkonu práce: region Moravské Budějovice

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

CHCETE SE O NABÍDCE PRÁCE PROJEKŤÁKA DOZVĚDĚT VÍC? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS, AŤ MŮŽEME PROBRAT DETAILY.