Volné pracovní místo  MANAŽER PROJEKTŮ (strojírenství, energetika)

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní strojírenskou společnost se sídlem v Brně, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

MANAŽER PROJEKTŮ (strojírenství, energetika)

Jedná se o samostatnou a zodpovědnou pozici, v rámci níž budete zodpovídat za úspěšnou realizaci projektů společnosti, týkajících se speciálních zařízení pro energetický průmysl) na mezinárodní úrovni. Úspěšný kandidát/ kandidátka proto musí mít předchozí úspěšnou víceletou zkušenost v projektovém řízení, technické povědomí a aktivní znalost anglického jazyka.

Náplň práce:
  • Zajištění kompletní realizace mezinárodních zakázek v rámci společnosti
  • definování požadavků se zákazníkem, konzultace proveditelnosti projektu z hlediska technického i časového
  • koordinace jednotlivých aktivit v rámci projektu (zakázky) – úzká spolupráce s jednotlivými interními odděleními (obchod, plánování, konstrukce, výroba, logistika, finance), zodpovědnost za zajištění včasného dodání produktu zákazníkovi v požadované kvalitě a ceně
  • průběžná komunikace se zákazníky společnosti, informování o průběhu projektu, spolupráce při zajištění potřebných dokumentů
  • řízení případných problémů a změn v projektové dokumentaci
  • sledování rozpočtu projektu, řízení nákladů, organizace zadávání objednávek, schvalování cen jednotlivých komponent

Požadujeme

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru (výhodou jsou zároveň i ekonomické znalosti)
  • Praxe min. 2 roky na obdobné pozici – zkušenosti s projektovým řízením v rámci výrobní společnosti (v odvětví strojírenství, energetiky apod.)
  • Znalost AJ na pokročilé úrovni slovem i písmem (komunikace se zahraničními zákazníky, zahraničním vedením)
  • Dobrá uživatelská znalost softwarových nástrojů pro řízení projektů
  • Technické myšlení
  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost vést složité projekty
  • Prozákaznický přístup, schopnost vyjednávat a řešit konfliktní situace

Nabízíme

Nabízíme:
  • Příležitost realizovat se v rámci rozsáhlých mezinárodních projektů
  • Možnost získat nové znalosti a zkušenosti v rámci úspěšné nadnárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příležitost ke vzdělávání a profesnímu růstu
  • Denní využití znalosti cizího jazyka
  • Rozsáhlý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Zajímavé finanční ohodnocení – v závislosti na zkušenostech
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Pracoviště v Brně
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.