Volné pracovní místo  MANAŽER PROVOZU V LOGISTICE #7249299

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní logistickou společnost, kandidáty/kandidátky na pozici:

MANAŽER PROVOZU V LOGISTICE

Popis pozice / Náplň práce:
· identifikace potřeb střediska, návrh a úspěšné komunikování změn
· plánování a zajištění plynulého chodu střediska, včetně řešení běžné operativy
· zodpovědnost za hospodářský výsledek střediska, podíl na růstu tržeb
· zodpovědnost za realizaci zakázek a kvalitní zákaznický servis
· zajištění zásobování a optimalizace skladů a skladových zásob
· vedení a motivace týmu, zodpovědnost za agendu střediska

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/VŠ vzdělání
· profesní zkušenosti alespoň 2 roky v oblasti přepravních, spedičních služeb
· velmi dobrá znalost práce na PC – MS Office
· znalost AJ na komunikativní úrovni
· samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce
· schopnost vést a motivovat lidi
· komunikační a organizační schopnosti
· analytické myšlení a schopnost rychlého rozhodování

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
· kreativní a různorodá práce, spojená s osobním a profesním rozvojem
· motivační mzdové ohodnocení, prostor pro seberealizaci
· zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na životní/penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené aj.)
· zaměstnání na HPP na dobu neurčitou
· datum možné nástupu po vzájemné dohodě
· místo pracoviště Praha-východ

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost reakce prostřednictvím odpovědního formuláře.