Volné pracovní místo  MANAŽER PRŮMYSLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na pozici MANAŽER PRŮMYSLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ <br/>
<br/>náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za komplexní projekt nového produktu - příprava, vývoj, projektové vedení</li>
<li> vedení R&D týmu</li>
<li> kontrola vyrobitelnosti, posuzování výrobních rizik</li>
<li> technologický rozvoj projektu </li>
<li> plánování výrobních kapacit</li>
<li> vedení projektové dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání technického směru</li>
<li> schopnost mluvit plynule v angličtině</li>
<li> praxi minimálně 3 roky s automatizovanou sériovou výrobou, ideálně v mezinárodním prostředí</li>
<li> výborná znalost metod štíhlé výroby, průmyslového inženýrství, FMEA, výrobními technologiemi</li>
<li> schopnosti vést projekty, řešit problémy, vést a koučovat tým</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>zázemí a know –how mezinárodní skupiny </li>
<li>přístup k nejnovějším technologiím </li>
<li>příležitost pro rozvoj a kariérový růst </li>
<li>tréninkové programy v zahraničí </li>
<li>vzdělávací program </li>
<li>program rozvoje jazykových znalostí </li>
<li>možnost přechodného ubytování </li>
<li>5 týdnů dovolené </li>
<li>příspěvek na penzijní připojištění </li>
<li>příspěvek na dopravu </li>
<li>příspěvek na stravování </li>
<li>rehabilitační program pro zaměstnance</li>
<li>flexibilní pracovní doba</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".